301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Hakkımızda

AdanaGundemi.com objektif, cesur, hakkın ve halkın yanında yayın yapan yerelden dünyaya özgün bir
haber sitesidir.

 

AdanaGundemi.com Kimsenin arka bahçesi değildir. Hiçbir resmi yada gayrı resmi kurum veya kuruluş tarafından finanse edilmemektedir.  

 

AdanaGundemi.com hiçbir haber ajansına abone değildir. Haber Ajansları  makul ve gerçekçi davranıncaya, adil ve insaflı oluncaya dek abone olmayı düşünmemekte, bir gün ekonomik güce kavuşunca da kendi haber ağını kurmayı amaç edinmektedir.

 

AdanaGundemi.com üç kuruşluk reklam alma kaygısı ile Belediyelere yalakalık yapmaz. Belediyelerde yaşanan yolsuzlukları ve arsızlıkları belgeye ve kesin bilgilye dayalı olmak koşulu ile kim olursa olsun kamuoyu ile paylaşır.

 

AdanaGundemi.com'un en büyük destekçisi vefâkâr okur kitlesidir. 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Privacy Policy

© Copyrigth 2006 adanagundemi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları adanagundemi.com’a aittir. adanagundemi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar adanagundemi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


www.adanagundemi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. adanagundemi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the adanagundemi.com. However, sometimes the adanagundemi.com uses third parties to process your information. adanagundemi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the adanagundemi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use adanagundemi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the adanagundemi.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Haber Yazılımı