301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Kasım 2017 - Pazartesi 21:02
 
YÜREĞİR'DEN DÜNYA'YA ÜRÜN İHRAÇ EDİYORLAR
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir'de faaliyet gösteren tekstil atölyelerini gezerek işverenlerle ve işçilerle sohbet etti.
EKONOMİ Haberi
YÜREĞİR'DEN DÜNYA'YA ÜRÜN İHRAÇ EDİYORLAR

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ilçede bulunan tekstil atölyelerinin dünyada  bir çok ülkeye ihracat yapar durumu gelmesinin sevindirici olduğunu belirtti.Yüreğir'de faaliyet gösteren tekstil atölyelerini gezerek işverenlerle ve işçilerle sohbet eden Başkan Çelikcan ''Çalışan, üreten, katma değer yaratan,insanlara iş veren kardeşlerimizi kutluyorum.'' dedi.

 

Çalışanın, üretenin her zaman yanında olduklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan  ''Yüreğir'de faaliyet gösteren tekstil atölyelerimiz bir çok ülkeye ihracat yaparak ülkemize milyonlarca lira kazandırıyorlar. Bir zamanlar tekstilin merkezi olan bölgemiz yine eski günlerine kavuşuyor olması bölgemiz açısından çok önemlidir. En önemlisi ise bölgemizdeki vatandaşlarımıza iş-aş imkanı sunuyorlar. Bir çok insanımız buradan evlerinin geçimini sağlıyor. Bölgemizdeki iş istihdamına katkı sağlıyorlar.'' şeklinde konuştu.

 

Dünyanın bir çok ünlü giyim markasının ürünlerinin Yüreğir'den gönderildiğini belirten Başkan Çelikcan ''Yüreğir'deki tekstil atölyelerimizde üretilen ürünler Dünya'da bir çok önemli markaya gönderiliyor olması beni sevindirdi.

 

Özellikle Türkiye'de sadece Yüreğir'de üretilen yanık başı ürünlerinin ilçemizde üretiliyor olması beni ayrıca mutlu etti. Girişimci, yenilikleri takip ederek dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaparak katma değer üreten, bölgemizdeki bir çok insana aş ve iş imkanı sağlayan iş adamlarımıza teşekkür ediyorum.'' şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YÜREĞİR'DEN, DÜNYA'YA, ÜRÜN, İHRAÇ, EDİYORLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı