301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2015 - Pazar 13:23
 
TANGO VE RAKI FESTİVALLERİNE TEPKİLER GELMEYE DEVAM EDİYOR
Adanalı Şair ve yazarlarımızdan, Ak Parti eski Adana Milletvekili Recep Garip sitemize yaptığı açıklamada “Hiç bir Milliyetçi dine aykırı herhangi bir şirretliğin yapılmasını-işlenmesini asla tasvip etmez.” dedi.
KÜLTÜR SANAT Haberi
TANGO VE RAKI FESTİVALLERİNE TEPKİLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

Adana’da bugünlerde gerçekleştirilen TANGO festivali ve 12 Aralıkta yapılacağı açıklanan RAKI Festivaline ilişkin olarak görüşlerini dile getiren Garip toplumumuzun yoğun tepki gösterdiği festivallerle ilgili olarak  “Bu tür festivallerin inançlı, mütedeyyin, muhafazakar, milliyetçi  Orta Asya’nın bozkırlarından gelen, cihanı titreten Türk’ün tarihinde bulunmayan bu şirretliklerden bir an evvel vazgeçmelerini bekliyorum.“ dedi.

İşte Recep Garip’in sitemize yolladığı o açıklama:

“Ülkemizin kritik ve zor günlerinde işi eğlenceye, değerler sistemimizi hepten yok etmeye yönelik topyekun halde haçlı ittifaklarına destek olan bu tür festivallerin inançlı, mütedeyyin, muhafazakar, milliyetçi  Orta Asya’nın bozkırlarından gelen, cihanı titreten Türk’ün tarihinde bulunmayan bu şirretliklerden bir an evvel vazgeçmelerini bekliyorum.. Hiç bir Milliyetçi dine aykırı herhangi bir şirretliğin yapılmasını-işlenmesini asla tasvip etmez. Gün olur yapılanın hesabını bir gün mutlaka ve mutlaka sorar..”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adanalı, Şair, yazarlarımızdan, Ak, Parti, eski, Adana, Milletvekili, Recep, Garip
Yorumlar
Haber Yazılımı