301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Temmuz 2018 - Cuma 00:26
 
SUNAR GRUP, PERSONELİNİN MANEVİYATINI DA DÜŞÜNÜYOR
Sunar Grup, şirket personelinin çocuklarına manevi eğitimi için katkı sunmak amacıyla, her gün servisle evlerinden aldırıyor ve Kur’an-ı Kerim yaz dönemi eğitimini tamamlamaları üzere Nuri Çomu Camii’ne getiriyor.
YAŞAM Haberi
SUNAR GRUP, PERSONELİNİN MANEVİYATINI DA DÜŞÜNÜYOR

Sunar personel yakınlarının da aralarında bulunduğu kursiyer yaklaşık 120 çocuk içerisinde, Kuran okumaya başlayan ve 10 sure/dua ezberleyen çocuklara seccade ve Kuran-ı Kerim yapılan merasim ile hediye edildi.

 

Sunar Şirketler Grubu Şeref Başkanı Nuri Çomu, Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çomu’nun da katılımıyla gerçekleştirilen merasimde söz alan Hüseyin Çomu; “Şirketlerimizin hayır işlerini kalıcı hale getirmek amacıyla kurduğumuz ve Mütevelli Heyeti Başkanlığını şerefle yürüttüğüm Nuri Çomu Vakfı’nda başlıca amacımız,  eğitim, kültür ve manevi değerlere hizmet etmek. Vakfımızın ve camimizin banisi Nuri Çomu Bey’in de katılımıyla, manevi eğitimini alan çocuklarımızı bu hususta teşvik etmek amaçlı bu hediye merasimini gerçekleştirdik.

 

‘Herkes kapısının önünü süpürse bütün mahalle temiz olur’ diye bir söz var. Daha temiz bir toplumun anahtarı, milli ve manevi değerlere sıkı sıkıya bağlanmaktır. Biz kendi çocuklarımızdan başlayarak bunu sağlayabiliriz ancak.

 

Bu maksatla Adana’nın neresinde oturursa otursun çocuklarımızı evlerinden alıyoruz, bu eğitimi sağlıyoruz ve yine evlerine, ailelerine teslim ediyoruz. Topluma karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmeye en yakınımızdakiler ile başlıyoruz. Bunu da diğer kurum ve kuruluşlara ısrarla tavsiye ediyoruz” dedi.

 

Nuri Çomu Camii’nde gerçekleşen ve renkli anlara sahne olan merasim, hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu…

Kaynak: Editör: Adana Gündemi
Etiketler: SUNAR, GRUP,, PERSONELİNİN, MANEVİYATINI, DA, DÜŞÜNÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı