301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Haziran 2018 - Cumartesi 21:38
 
MAHMUT DEMİRTAŞ’TAN “RAMAZAN BAYRAMI” MESAJI
Adana Valisi Mahmut Demirtaş Mübarek Ramazan Bayramı münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.
YAŞAM Haberi
MAHMUT DEMİRTAŞ’TAN “RAMAZAN BAYRAMI” MESAJI

ADANA GÜNDEMİ- 
 
VALİ DEMİRTAŞ RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJINDA  BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI 
 
 
Sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç neşe ve coşkunun buluştuğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği günler olan bayramlar;   insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unutup kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin sevgi ve barışla harmanlandığı çok önemli ve özel günlerdir.
 
 
Terörün her türlüsüyle azim ve kararlılıkla mücadele ettiğimiz bir süreçte idrak ettiğimiz Ramazan Bayramı vesilesi ile vurgulamak istiyorum ki birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik girişimler, beyhude bir çabadan öteye geçemeyecek, milli ve dini duyguları, inançları, örf ve adetleriyle ülkemiz tüm ferdiyle, millet olma şuurunu sonsuza dek muhafaza edecektir. Ramazan Bayramı’nın, toplumsal dayanışmamızı ve kardeşlik duygularımızı pekiştireceğine olan inancım tamdır.
 
 
Millet olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde idrak ettiğimiz bayram sevinci ve coşkusuyla, sağlık, esenlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmamızı, Mübarek Ramazan-ı Şerif boyunca tuttuğumuz oruçların ve ettiğimiz duaların kabulünü Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.
 
 
Vatan uğruna canlarını feda eden minnet ve şükranlarımızı sunduğumuz Aziz Şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına sabır temenni ediyorum.
Kaynak: Editör: Adana Gündemi
Etiketler: MAHMUT, DEMİRTAŞ’TAN, “RAMAZAN, BAYRAMI”, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı