301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Ekim 2017 - Çarşamba 21:33
 
GEÇ KALMIŞ OLSANIZ DA MUTLAKA OKUMALISINIZ!..
Bugünü çözmek için tarihe ihtiyacımız var. Tarihi bilmek içinde günü anlamaya. Bunlar oldu mu? Evet veya hayırdan önce şunu söyleyelim. En azından korkunç bir kabus ya da şakayla karışık bir Sadri Alışık filmi değil.
ANALİZ Haberi
GEÇ KALMIŞ OLSANIZ DA MUTLAKA OKUMALISINIZ!..

ADANA GÜNDEMİ I HABER MERKEZİ-

Bugünü çözmek için tarihe ihtiyacımız var. Tarihi bilmek içinde günü anlamaya. Bunlar oldu mu? Evet veya hayırdan önce şunu söyleyelim. En azından korkunç bir kabus ya da şakayla karışık bir Sadri Alışık filmi değil. Vatan edindiğimiz coğrafyanın insanı zihinsel bir devrime ihtiyaç duyuyor.

İnsanoğlunun kendisini etkileyen olayları anlamaya çalışması, yorumlaması son derece doğal bir süreç. Ancak öyle resimler vardır ki, yorumlamaya direnç gösteriler ve bu yapılarıyla insanoğlunu arkasında yatan anlamı aramaya daha da teşvik ederler. Son derece normal, anlaşılır olan bu süreç bir noktada yolundan sapmaya başlar. Ya her şeyi çok bilimsel bir retoriğe oturtma gayreti ile insanları inanç dünyalarından arındırıp çok masumane ve safiyane çalışmalar yapıldığına inandırırsınız. Bu bir açmazdır. Ya da diğer düşünüş biçimi ile de bir süre sonra kişi her olayın ardında gizli güçler aramaya başlayabilir.

ÜZGÜNÜZ ÇOK GEÇ KALDINIZ!.

Şair ve Yazar Hüseyin Acarlar'ın "Üzgünüz Çok Geç Kaldınız?" adlı eseri ile ilgili yukarıdaki tanıtımına ek olarak bu kitabı neden okumanız gerektiğini şöyle özetliyoruz;

- Bugün Kuzey Irak'ta israil bayraklarını neden gördüğümüzü merak ediyorsanız,

- Yahudilerin Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgemizden neden toprak satın aldıklarını merak ediyorsanız,

- Küresel derin ahtapotu yakından tanımak istiyorsanız,

- Dünya'yı kimin kan gölüne çevirdiğini, zulmün ve gözyaşının asıl faillerini merak ediyorsanız

- ve daha aklınızdaki pek çok sorunun ve çok bilinmeyenli denklemin çözülmesini arzu ediyorsanız Bu Kitabı Mutlaka okumalısınız.

Şair ve Yazar Hüseyin Acarları'n Üzgünüz Çok Geç Kaldınız adlı eseri Çizge Yayıncılık tarafından yayınlandı ve seçkin kitapçılardan temin edilebiliyor. Aşağıdaki linkten de sipariş verilebiliyor.

 

https://www.kahvekitap.com/urun/uzgunuz-cok-gec-kaldiniz-huseyin-acarlar/19

Kaynak: (Özel Haber) - adanagundemi.com Editör: Adana Gündemi
Etiketler: GEÇ, KALMIŞ, OLSANIZ, DA, MUTLAKA, OKUMALISINIZ!..,
Yorumlar
Haber Yazılımı