301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 13:20
 
Adana Valiliğinden Uyarı..
Adana Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yazı bir açılma yaparak Seyhan Nehri seddeleri arasında yaşayanların can ve mal güvenliği açısından önlem alınmasını istedi.
GÜNCEL Haberi
Adana Valiliğinden Uyarı..

Adana Valiliği  İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yazı bir açılma yaparak  Seyhan Nehri seddeleri arasında yaşayanların can ve mal güvenliği açısından  önlem alınmasını istedi.  Adana Valiliğinden yapılan yazılı açıklama şöyle;  Son günlerde yağan aşırı yağışlar, Seyhan Nehri üzerinde bulunan barajlarımızda, doluluk oranlarını hızla yükseltmektedir.
 
 
Aşırı yağışlar nedeni ile Seyhan Barajı rezervuarında bulunan fazla su, 26 Aralık 2018 tarihinden bugüne kadar sürekli ve kontrollü olarak nehir yatağına bırakılarak tahliye edilmektedir.
Ancak bölgemize, önümüzdeki günlerde uzun süreli kuvvetli yağış ihbarı meteorolojik olarak yapılmaktadır.
 
 
Seyhan Barajı’ndan, Seyhan Nehri’ne bırakılan su miktarında artma olacağından, Seyhan Nehri seddeleri arasına, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği açısından girmemesi, nehre kıyısı olan yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşlarımızın önlem alması, halkımızın tedbirli ve dikkatli olması gerekmektedir.
 
 
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana, Valiliğinden, Uyarı..,
Yorumlar
Haber Yazılımı