301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 23:11
 
Adana İHH: İyilikte payınız oldu
Adana İHH il başkanı Mahmut Eraslan 2019 Kurban çalışmaları hakkında yazılı basın açıklaması yaparak bilgilendirmede bulundu.
SİVİL TOPLUM Haberi
Adana İHH: İyilikte payınız oldu

ADANA GÜNDEMİ- Adana İHH il başkanı Mahmut Eraslan 2019 Kurban çalışmaları hakkında yazılı basın açıklaması yaparak bilgilendirmede bulundu.

 

Eraslan açıklamasında "İHH İnsani Yardım Vakfı, 27 yılın verdiği tecrübeyle bu bayramda da bağışlanan 51 bin 447 hisse kurbanı 93 ülke ve bölgede 2 milyondan fazla ihtiyaç sahibine ulaştırdı" dedi.

 

Mahmut Eraslan yayınladığı açıklamasında şunları söyledi: "İHH İnsani Yardım Vakfı bu yılki Kurban Oganizasyonunu “İyilikte Payınız Olsun” sloganıyla yurt içindeki Kurban çalışmaları ile birlikte 93 ülke ve bölgede gerçekleştirdi. 1993 yılında bir grup hayırseverin el ele vermesiyle Türkiye’de ilk defa vekâletle kurban projesini gerçekleştiren İHH, 27 yıldır gerçekleştirdiği kurban çalışmalarında milyonlarca insana yardım ulaştırıyor. Kurbanlarını İHH'ya bağışlayan hayırseverler, kurban çalışmaları için belirlenen ülkeler arasından dilediğinde kurbanını kestirdi. Kurban kampanyası kapsamında İHH, 333 bin 800 km kat ederek 228 şehre ulaştı."

 İHH, hayırseverlerin destekleriyle 51 bin 447 hisse kurbanı 2 milyon 57 bin 880 ihtiyaç sahibine ulaştırıldığını ifade eden Eraslan tüm hayırseverlerimizden Allah razı olsun yıl boyunca İHH olarak yine sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı