301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 13:11
 
ADANA'DA UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK
Adana İl Emniyet Müdürü Zafer AKTAŞ, Yüreğir İlçesine bağlı Doğankent Mahallesinde Cuma Namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.
ASAYİŞ Haberi
ADANA'DA UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK

Adana İl Emniyet Müdürü Zafer AKTAŞ, Yüreğir İlçesine bağlı Doğankent Mahallesinde Cuma Namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. AKTAŞ, daha sonra Doğankent Polis Noktası ve Polis Uygulama bölgesine giderek burada görev yapan polisleri denetledi.

 

Kentte göreve başladığı günden bugüne çok kısa bir zaman geçmesine rağmen başarılı çalışmalarla gündeme gelen Adana İl Emniyet Müdürü Zafer AKTAŞ, bir yandan da Adana ilini tanımak amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. AKTAŞ'ın  bu sefer ki ziyareti ise Doğankent Mahallesi oldu.

 

Vatandaşların ve esnafların sorunları ile isteklerini dinleyen AKTAŞ, Adana ilinin huzur ve güvenliği için çalışmaların sürdüğünü, gençlere uyuşturucu ve terörden uzak durmaları konusunda kendilerinin çalışmalar yürüttüğünü ve vatandaşlarında bu konuda kendilerine destek olmalarını isteyen AKTAŞ, el birliği ile Adana'da tek bir uyuşturucu satıcısı kalmayana kadar mücadele etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

 

Emniyet Müdürü AKTAŞ,  vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Doğankent Mahallesi Polis Noktasına geçerek burayı denetledi. Daha sonra kentin önemli bir giriş ve çıkış noktası olan Polis Uygulama bölgesine giderek burada görev yapan polislerden asayiş ve trafik denetimleri hakkında bilgi alan AKTAŞ, fedakar bir şekilde çalışan polislere daha dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

 

CUHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADANA'DA, UYUŞTURUCUYA, GEÇİT, YOK,
Yorumlar
Haber Yazılımı